Her temas iz bırakır

2 beğenilme 0 beğenilmeme
34 okuma
8 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Bana Özel yazdı
Sırt üstü yatıp tavana bakıyorum. Sağ kolumdan iğneyi vuruyor. İlacın ve tuhaf bir hissizliğin damarımdan omzuma doğru çıktığını hissediyorum. İlacın kanla birlikte kalbime yaklaştığını fark edebilecek miyim diye düşünürken kapanıyor zihnim. Tekrar gözlerimi açtığımda günlerdir içimde büyüyen kaygının artık olmamasının dışında hiçbir fark yok.

Geç bir saat, sarhoşum. Aynı güzergâha gittiğimiz az tanıdığım bir adamla laflıyorum. Biri daha katılıyor aramıza. 20 lerinde genç bir müzisyen. Diğeri iniyor, genç çocukla devam ediyoruz yola. Konuşurken gözüm dudağının kenarına yapışmış sime takılıyor. Işıldıyor. Dudağında sim var diyorum. Nerden gelmiş olabileceğine ilişkin bir şeyler anlatırken siliyor ama geçmiyor, elimi uzatıp ben alabilir miyim diyorum. İzin veriyor, bir iki saniyelik bir dokunuş… çıtır ne demek anlıyorum. Alev alev yanıyor teni, gençliği, heyecanı.. daha bir çok his doluyor içime, parmağımdan bana geçiyor, birden kendimi yaşlı ve yorgun hissediyorum, ama ondan bana geçen hisler öyle güzel ki, bu hatırlatma için bile dokunmaya devam edebilirim günlerce…

Dar koridor, kirli beyaz duvarlar, beyaz kıyafetli hastane çalışanları. Uzaklardan gelen bir çocuk ağlaması, gıcırdayan kapılar, kirli florasan ışıklar. Birazdan öldürülecekmişim gibi her şeyi inceliyorum. Kapı gıcırdayarak açılıyor, adımı söylüyor. Ayaklarımı zorla kaldırarak gidiyorum arkasından. Nerede duracağımı bilmeden odanın ortasında dikiliyorum, bir şeyler yazıyor defterine. Yanıma geliyor, korkuyor musun diye soruyor, ölesiye diyorum. Gülüyor, oturman gerek diyor, işaret ettiği koltuk elektrikli sandalye gibi görünüyor gözüme. Kapıya bakıyorum, kaçıp gidebilir miyim, gidemem. Bir şeye tutunmam, zihnimi başka bir şeye aktarmam lazım, tuhaf ilaç kokuları ve soğuk metal aletlerin arasında, bu koltukta duramam… beyaz önlüğüne uzanıyor elim, yeni yıkanmış beyaz kumaşın pütürlü dokusu ve üzerindeki ince mavi mürekkep lekesi.

Uzun zamandır aklımda, yakınlarımda olması bile midemden başlayıp bütün vücudumu saran titreşimler yaratıyor. Ne istediğimi bilmiyorum, karar veremiyorum. Eski dar kabinli bir asansördeyiz, anlık bir şey bana yaklaşıyor, göz gözeyiz, kalbim ağzımdan çıkmak üzere, titrememe engel olamıyorum, vücuduyla beni sıkıştırıp öpüyor, duruyor her şey, farkında olduğum tek şey dudaklarının yakıcılığı, eriyorum…

Kulaklarım uğulduyor, başımın arkasında nabız gibi bir şey atıyor, gözlerim kararıyor, kendimi bırakırsam bayılacağım biliyorum, direniyorum. Bana bakan gözlerindeki korkuyu fark ediyorum, bende korkuyorum. Sakinleştirmem lazım kendimi, suya ulaşmam lazım. Buzdolabının önünde düşüyorum, soğuk seramikleri hissediyorum. Kalkamıyorum, bacaklarım her zamanki gibi değil, birden ellerimi görüyorum, tuhaf bir şekilde duruyorlar. Çok tuhaf… Düzeltemiyorum, kontrol edemiyorum, yer karolarının üzerinde kolumun ucunda duruyorlar ama onlara söz geçiremiyorum, başımda bir karıncalanma var, sakin olmam lazım. Su diyorum, beni küvete sokup suyu açıyor, bir süre sonra soğuktan mı sinirden mi bilmediğim bir titreme başlıyor, zihnim soğuk bir keskinlikle geri geliyor. O an anlıyorum, bir çok şey değişecek.

Birbirimizi terk edeli birkaç yıl olmuş. İstanbul’a geldiğini bile bilmiyorum. Annesi aradı, hastaneye kaldırmışlar. Annesi beni arayabiliyorsa çok önemli bir şey olmalı. Askeri hastaneye gidip buluyorum, haberi yok geleceğimden, şaşırıyor. İntihar etmeyi denemiş, bir sürü ilaç… acil servis… mide yıkaması… sonrasında psikiyatri koğuşu. Bahçeye çıkıp dolaşıyoruz, köşede bir bina var, ne söylediğini bilmeyen adamlar, kollarını pencerenin demir parmaklıklardan dışarı çıkarmış anlamsızca bağırıyorlar sadece. Birkaç gün önce ordaydım, çıkardılar diyor, niye diye sormuyorum, yıllardır konuştuğumuz, çok bilinmeyenli bir denklem var. Keşke hiç hayatıma girmeseydin, keşke hiç konuşmasaydık diyor. Acıtıyor söyledikleri, söylemek istediklerim, söylemem gerekenler, duymaya ihtiyacı olanlar hepsi birbirinden farklı. Ortamızda duran kırmızı Winston paketi, güneşli bir günde çam ağaçlarıyla dolu bir bahçe, içimde tarif edilmez acılar. Gitmek istiyorum, gidemiyorum.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
27 Aralık 2018 Randy cevapladı
Hi,

My name is Randy and I was looking at a few different sites online and came across your site yetersizbakiye.net.  I must say - your website is very impressive.  I found your website on the first page of the Search Engine.

Have you noticed that 70 percent of visitors who leave your website will never return?  In most cases, this means that 95 percent to 98 percent of your marketing efforts are going to waste, not to mention that you are losing more money in customer acquisition costs than you need to.
As a business person, the time and money you put into your marketing efforts is extremely valuable.  So why let it go to waste?  Our users have seen staggering improvements in conversions with insane growths of 150 percent going upwards of 785 percent. Are you ready to unlock the highest conversion revenue from each of your website visitors?  

TalkWithLead is a widget which captures a website visitor’s Name, Email address and Phone Number and then calls you immediately, so that you can talk to the Lead exactly when they are live on your website — while they're hot! Best feature of all, we offer FREE International Long Distance Calling!
  
Try the TalkWithLead Live Demo now to see exactly how it works.  Visit: http://www.talkwithcustomer.com

When targeting leads, speed is essential - there is a 100x decrease in Leads when a Lead is contacted within 30 minutes vs being contacted within 5 minutes.

If you would like to talk to me about this service, please give me a call.  We do offer a 14 days free trial.  

Thanks and Best Regards,
Randy

If you'd like to unsubscribe click here. http://liveserveronline.com/talkwithcustomer.aspx?d=yetersizbakiye.net

İlgili hikayeler

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 19 okuma
19 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (6,198 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 17 okuma
8 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Bana Özel yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 9 okuma
6 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Bana Özel yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 26 okuma
24 Haziran 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,396 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 19 okuma
5 Temmuz 2017 Hobiler - Uğraşlar kategorisinde Bana Özel yazdı
Yetersiz Bakiye; küçük kayıpların, başarısızlık hikayelerinin, ezik olayların kısacası tarihin ortanca çocuklarının sayfası. Tüm bunlara rağmen yıkılmamış, mutlu ve tüm başarısızlıklarını gülerek anlatabilen, tesellisi olan züğürtlerin sayfası. Biliyoruz ki sizin de başınızdan yüzlerce küçük başarısızlık, onlarca büyük başarısızlık ve bir kaç tane de iyice acınası olaylar geçmiştir. Siz de hikayenizi yazın. Beraber gülelim.
yetersiz bakiye
Anti kişisel gelişim sayfası.
...