Kadınlar ve İstatistik

1 beğenilme 0 beğenilmeme
15 okuma
2 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,396 puan) yazdı
Hikayemiz yine geçmişimden geliyor. Ben liseye giderken yine bulunduğumuz şehirde iki tane üstad diyebileceğimiz kişi sabahları bütün hazırlıklarını yapıp sokaklara çıkıyorlardı. Ve bunların tek amacı akşama kadar kadınlarla tanışmaktı.

Günde ortalama 60-70 kadınla tanışmak için yanlarına gidiyor ve ellerinden geleni yapıyorlardı. Akşamları ise o günkü çalışmalarının sonuçlarını değerlendiriyorlardı.

Uzun bir süre bu çalışmalar devam etti ve en sonunda şöyle bir sonuca vardılar. %5 civarında tanışma teklifleri kabul ediliyordu. Bu gelişme oldukça güzeldi aslında. Günde ortalama 3-4 kadın tanışma tekliflerini kabul edip arkadaş oluyordu. Hatta bazılarıyla duygusal ilişkiler yaşadıklarına da şahit oldum.

Peki sonra ne oldu? Tabii işler biraz karıştı. Çünkü şehir küçük olduğundan, aynı kişiye tekrar gitme veya daha önce kabul etmiş bir kişinin kız kardeşine ve arkadaşına da teklif etme sıkıntısı yaşanmaya başladı. Son zamanlarda oran epey düşmüştü. Ama yine de o güne kadar bilimsel çalışmalarını tamamlamışlardı. Ve bize bu istatistikleri ulaştırdılar.

Sonuç olarak; bir kıza gidip de tanışmak isterseniz reddedilmeme ihtimaliniz %5 tir sevgili yetersiz bakiye okuyucusu arkadaşlarım. Tabi bardağa boş tarafından bakarsanız %95 küçük başarısızlık öyküsü olarak görebilirsiniz. Belki de geriye kalan %5 de büyük başarısızlık öyküsüdür.  O da başka bir hikayenin özü.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili hikayeler

1 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap 124 okuma
12 Eylül 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,396 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 12 okuma
13 Haziran 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (6,198 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 11 okuma
12 Temmuz 2017 Kısa Devre kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,396 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 17 okuma
17 Temmuz 2017 İş Dünyası kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,396 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 27 okuma
11 Temmuz 2017 Eğlence Felaketleri kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,396 puan) yazdı
Yetersiz Bakiye; küçük kayıpların, başarısızlık hikayelerinin, ezik olayların kısacası tarihin ortanca çocuklarının sayfası. Tüm bunlara rağmen yıkılmamış, mutlu ve tüm başarısızlıklarını gülerek anlatabilen, tesellisi olan züğürtlerin sayfası. Biliyoruz ki sizin de başınızdan yüzlerce küçük başarısızlık, onlarca büyük başarısızlık ve bir kaç tane de iyice acınası olaylar geçmiştir. Siz de hikayenizi yazın. Beraber gülelim.
yetersiz bakiye
Anti kişisel gelişim sayfası.
...