Yapay et vs Gerçek et

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 okuma
27 Ağustos Genel Durumlar kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (6,196 puan) yazdı
Bundan bir süre sonra labaratuvar ortamlarında 'gerçek protein' elde edilmeye başlanacak ve bunlar tabletler halinde satılacak. Elbette kebap, döner, kavurma, pirzola kadar lezzetli olmayacak bu tabletler ama yemeklerden ihtiyacınız olan tüm proteini ilave olarak vitaminleri karşılamaya yetecek. Sağlık açısından da hiç bir yan etkisinin olmadığını düşünelim.

Benim merakım, bu noktada sizlerin tutumunun ne yönde olacağı? Kişisel zevklerinizin ve damak tadınızın uğruna hayvan öldürmeye devam mı edersiniz? Yoksa bu tabletleri yutmaya razı mı olursunuz?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
28 Ağustos misafir cevapladı
Hayvan oldurmek bence sadece damak tadi ugruna olmamali. Bana kalirsa dogamiza geri donmeliyiz.yalniz nereye kadar geri donmemiz gerektigini bilemiyorum. Sanayi tipi bicaklarla ve makinali tufeklerle geri donmememiz gerektigi asikar tabi;p bir ormanin icinde makinali tufek goruntuleri ne kadar itici .. modern kiyafetleri de oyle buluyorum. Hayatta kalmak icin gerekli asgari sartlarin otesi belki de saglanmamali insanliga.. ne bileyim hepimiz de yasamayiverelim. Ha bunu da ne icin yapalim? Bilmiyorum..oyle olmasi gerektigi icin. Zaten eninde sonunda her seferinde oyle oluyormus gibi geliyor bana. Bir sekilde aptalligimiz bizi defalarca kez yok etti belki de. Olabilir mi..

İlgili hikayeler

2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 15 okuma
5 Temmuz Genel Durumlar kategorisinde Bana Özel yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 6 okuma
3 Eylül Kısa Devre kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (6,196 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 13 okuma
18 Eylül Genel Durumlar kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (6,196 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 34 okuma
1 Eylül Genel Durumlar kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (6,196 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 12 okuma
29 Ağustos Genel Durumlar kategorisinde Karga Psikolojik Vaka (7,292 puan) yazdı
Yetersiz Bakiye; küçük kayıpların, başarısızlık hikayelerinin, ezik olayların kısacası tarihin ortanca çocuklarının sayfası. Tüm bunlara rağmen yıkılmamış, mutlu ve tüm başarısızlıklarını gülerek anlatabilen, tesellisi olan züğürtlerin sayfası. Biliyoruz ki sizin de başınızdan yüzlerce küçük başarısızlık, onlarca büyük başarısızlık ve bir kaç tane de iyice acınası olaylar geçmiştir. Siz de hikayenizi yazın. Beraber gülelim.
yetersiz bakiye
Anti kişisel gelişim sayfası.
...