Yapay et vs Gerçek et

0 oy
42 okuma
27 Ağustos 2017 Genel Durumlar kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (7,135 puan) yazdı
Bundan bir süre sonra labaratuvar ortamlarında 'gerçek protein' elde edilmeye başlanacak ve bunlar tabletler halinde satılacak. Elbette kebap, döner, kavurma, pirzola kadar lezzetli olmayacak bu tabletler ama yemeklerden ihtiyacınız olan tüm proteini ilave olarak vitaminleri karşılamaya yetecek. Sağlık açısından da hiç bir yan etkisinin olmadığını düşünelim.

Benim merakım, bu noktada sizlerin tutumunun ne yönde olacağı? Kişisel zevklerinizin ve damak tadınızın uğruna hayvan öldürmeye devam mı edersiniz? Yoksa bu tabletleri yutmaya razı mı olursunuz?

1 cevap

0 oy
28 Ağustos 2017 misafir cevapladı
Hayvan oldurmek bence sadece damak tadi ugruna olmamali. Bana kalirsa dogamiza geri donmeliyiz.yalniz nereye kadar geri donmemiz gerektigini bilemiyorum. Sanayi tipi bicaklarla ve makinali tufeklerle geri donmememiz gerektigi asikar tabi;p bir ormanin icinde makinali tufek goruntuleri ne kadar itici .. modern kiyafetleri de oyle buluyorum. Hayatta kalmak icin gerekli asgari sartlarin otesi belki de saglanmamali insanliga.. ne bileyim hepimiz de yasamayiverelim. Ha bunu da ne icin yapalim? Bilmiyorum..oyle olmasi gerektigi icin. Zaten eninde sonunda her seferinde oyle oluyormus gibi geliyor bana. Bir sekilde aptalligimiz bizi defalarca kez yok etti belki de. Olabilir mi..

İlgili hikayeler

+2 oy
0 cevap 21 okuma
5 Temmuz 2017 Genel Durumlar kategorisinde Bana Özel yazdı
+1 oy
0 cevap 91 okuma
3 Eylül 2017 Kısa Devre kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (7,135 puan) yazdı
+1 oy
0 cevap 109 okuma
18 Eylül 2017 Genel Durumlar kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (7,135 puan) yazdı
+1 oy
0 cevap 73 okuma
1 Eylül 2017 Genel Durumlar kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (7,135 puan) yazdı
+1 oy
0 cevap 38 okuma
29 Ağustos 2017 Genel Durumlar kategorisinde Karga Ağır Vaka (8,330 puan) yazdı
Yetersiz Bakiye; küçük kayıpların, başarısızlık hikayelerinin, ezik olayların kısacası tarihin ortanca çocuklarının sayfası. Tüm bunlara rağmen yıkılmamış, mutlu ve tüm başarısızlıklarını gülerek anlatabilen, tesellisi olan züğürtlerin sayfası. Biliyoruz ki sizin de başınızdan yüzlerce küçük başarısızlık, onlarca büyük başarısızlık ve bir kaç tane de iyice acınası olaylar geçmiştir. Siz de hikayenizi yazın. Beraber gülelim.
yetersiz bakiye
Anti kişisel gelişim sayfası.
...