Kıskançlık Testi

0 oy
21 okuma
19 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Rakun Psikolojik Vaka (7,135 puan) yazdı
Sevgilinizle tatile çıkıyorsunuz. Şehirler arası bir terminaldesiniz. Tuvalete gidiyorsunuz, döndüğünüzde sevgilinizin karşı cinsten biriyle sohbet ederken görüyorsunuz. Duygunuz ve tepkiniz ne olur?

Sevgiliniz eski sevgilisinin doğum gününü kutlamak için telefon açıyor ve on dakika boyunca konuşuyorlar. Siz sadece sevgilinizin konuştuklarını duyabiliyorsunuz ama eğlenceli bir sohbet olduğunun farkındasınız. Ne hissedersiniz?

Gittiğiniz bir alışveriş merkezinde en az beş hemcinsinizin yanınızdaki sevgilinizi süzdüğünü gördünüz. Duygunuz ne olur?

Sevgiliniz karşı cinsten biriyle asansörde mahsur kalmış ve 2 saat sonra kurtarılıyor. Neler olduğunu sorduğunuzda ise eğlenceli bir sohbet yapmamış olsalardı sıkıntıdan patlayacağını söylüyor. Ne düşünür ne derdiniz?

Sevgilinizi rüyanızda başka biriyle sevişirken gördünüz. Bunu bir işaret olarak algılayıp daha dikkatli olmaya başlar veya sevgilinizi suçlayıcı bir tavra girer miydiniz? Veya neler hisseder neler yapardınız?

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili hikayeler

+2 oy
1 cevap 17 okuma
8 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Bana Özel yazdı
+2 oy
0 cevap 41 okuma
8 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Bana Özel yazdı
+2 oy
0 cevap 9 okuma
6 Temmuz 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Bana Özel yazdı
+1 oy
0 cevap 26 okuma
24 Haziran 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Karga Ağır Vaka (8,330 puan) yazdı
+2 oy
1 cevap 26 okuma
16 Ağustos 2017 Aşk - İlişkiler Alemi kategorisinde Karga Ağır Vaka (8,330 puan) yazdı
Yetersiz Bakiye; küçük kayıpların, başarısızlık hikayelerinin, ezik olayların kısacası tarihin ortanca çocuklarının sayfası. Tüm bunlara rağmen yıkılmamış, mutlu ve tüm başarısızlıklarını gülerek anlatabilen, tesellisi olan züğürtlerin sayfası. Biliyoruz ki sizin de başınızdan yüzlerce küçük başarısızlık, onlarca büyük başarısızlık ve bir kaç tane de iyice acınası olaylar geçmiştir. Siz de hikayenizi yazın. Beraber gülelim.
yetersiz bakiye
Anti kişisel gelişim sayfası.
...